piatok 28. mája 2021

Novinka: Probiotiká a prebiotiká

Dôležitosť príjmu probiotík a prebiotík sa v súčasnosti stáva čoraz väčšou prioritou pre viacerých spotrebiteľov v celej Európe. Probiotiká ako Lactobacillus a Bifidobacterium môžu pomôcť vyvážiť množstvo a rozmanitosť dobrých baktérií v črevách, zatiaľčo prebiotiká slúžia ako krmivo pre dobré baktérie a zároveň znižujú počet tých zlých.

Bilióny živých baktérií pomáhajú v črevách vykonávať životne dôležité funkcie vrátane trávenia a extrakcie výživných látok z potravy, regulácie imunitného systému a ďalších prínosov pre celkové zdravie a pohodu aj duševné zdravie. Herbalife Nutrition predstavuje nový výživový doplnok Microbiotic Max, ktorý obsahuje miliardy probiotík a inteligentných prebiotík: dve miliardy živých probiotických baktérií, často označovaných ako „dobré baktérie“, z kmeňov Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus a jedinečnej prebiotickej vlákniny Bimuno®. „Tvoria skvelú doplnkovú kombináciu, ktorá vychádza z vedeckých poznatkov a prináša mnoho zdravotných výhod“, hovorí Andrea Bertocco.

Produkt sa dodáva v baleniach v práškovej forme, takže je možné ho vziať kdekoľvek so sebou. Neobsahuje lepok, nie je doň pridaný žiaden cukor, sladidlá, farbivá ani konzervačné látky. Microbiotic Max má vanilkovú príchuť. Obsah jednej dávky stačí jednoducho zmiešať so 100 ml vody. Konzumuje sa pred jedlom alebo počas jedla.