piatok 3. decembra 2021

Drevené komody - praktický nábytok do kancelárie i do spálne

Drevená komoda nie je žiaden novodobý výmysel. V našich interiéroch má svoje miesto už odpradávna najmä preto, že svojou prítomnosťou dokáže vytvoriť útulnú atmosféru, vzbudzuje harmonický a usporiadaný dojem a pomáha nám udržiavať veci organizované. Chcete mať doma alebo v kancelárii poriadok? Poobzerajte sa po peknej komode!

Kde všade nájdete dreveným komodám z masívu využitie? Pripravili sme si pre vás zopár inšpiratívnych tipov, ako komodu zakomponovať do interiéru a ako si vybrať tú pravú presne pre vás.

Zútulnite si spálňu alebo obývačku drevenou komodou
Vneste do domácnosti prírodné prvky a uvidíte, aký šarm zrazu miestnosti získajú. Prepojenie s prírodou na človeka pôsobí upokojujúco, či už sa rozhodnete drevený nábytok umiestniť do obývačky alebo do spálne, je teda len na vás. Na komodách z dubového alebo borovicového dreva je výborné aj to, že zapadnú do rôznych štýlov od retro až po minimalistický, takže si ich môže zamilovať naozaj každý.

Univerzálna biela farba komody presvetlí miestnosť, jednoducho sa kombinuje k ostatnému zariadeniu v izbách a prináša nádych elegancie. Príjemne a upravene pôsobiace, esteticky doladené miestnosti nás podporujú v kreativite, radi v nich trávime voľný čas a lepšie sa nám v nich zaspáva. Drevená komoda z masívu vám pomôže dotvoriť charakter obývačky a spálne a alergikom sa určite bude páčiť aj to, že sa na nej tak neusádza prach v porovnaní s inými materiálmi.

Kvalitný a nadčasový nábytok do kancelárie
Drevená komoda je všestranným kúskom nábytku a okrem domácností skvelo poslúži napríklad v kancelárii. A prečo by aj nie, veď jej konštrukcia je priam predurčená na uchovávanie rôznych dokumentov a ďalších potrebných vecí, bez ktorých sa vaša práca nezaobíde.

Už viac nemusíte mať chaos v dokumentoch a kancelárskych potrebách ani strácať drahocenný čas hľadaním v nevzhľadných kopách kade-tade, či neustále prekladať veci pri utieraní prachu a upratovaní. Nič sa vám viac nebude povaľovať a v šuflíkoch budete mať systém, ktorý zjednoduší orientáciu a prispeje tak k zvýšeniu produktivity. A ako bonus, masívna drevená komoda sa stane aj ozdobou kancelárie a s prehľadom zvládne zaobchádzanie

Ako si vybrať vhodnú komodu?
Dizajn je dôležitý. Najlepšie je, ak sa rozhodnete pre všestranné, minimalistické prevedenie nepodliehajúce módnym trendom a zvážite i ekologický aspekt. Nerobte kompromisy v kvalite. Uprednostnite precíznu, odolnú konštrukciu, ktorá vydrží roky. V konečnom dôsledku ušetríte, pretože podporíte myšlienku vedomej spotreby a zároveň nebudete musieť opakovane investovať do nového nábytku. Pri nákupe si všímajte rozmery, aby ste si boli istí, že sa vám komoda zmestí, kam potrebujete, vyberajte si kvalitné kovanie, pánty a vodiace lišty na šuflíky. Podstatná je i celková stabilita nábytku.

Viete, kde nájdete štýlový, moderný a cenovo dostupný nábytok z masívu? Odporúčame vám prezrieť si ponuku drevených komôd tu: https://drevenakrajina.sk/sk_SK/c/Komody/90.