Inzercia

Predaj: Garsónka Bratislava Nové Mesto - aktuálne rezervované
Ponúkam na predaj elegantne prerobenú garsónku v širšom centre Bratislavy, časť Nové Mesto – Vajnorská ulica pri Istropolise. Špeciálnou výhodou je možnosť odkúpenia voľného povalového priestoru (za aj nad garsónkou) a rozšírenia obytnej plochy podľa vlastných predstáv aj s možnosťou vlastnej terasy. 

Popis: Tehlový bytový dom je dostupný z hlavného vchodu na Vajnorskej ulici aj zo zadného dvora. Vstupy sú na čipové kľúče, príp. automatické otváranie cez domový telefón. Spoločné priestory sú vymaľované a pravidelné udržiavané vrátane externého upratovania. Strecha bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2010, kedy boli zateplené aj obvodové múry garsónky. Interiér je tiež po kompletnej rekonštrukcii: vymenené boli plastové okná so žalúziami, elektrické rozvody, vodovodné aj odpadové potrubie, posuvné presklenené dvere. Pôvodné drevené parkety sú vybrúsene a nalakované. V chodbe s kuchynským kútom a kúpeľni je nová dlažba.Úžitková plocha garsónky s oknami do tichého dvora je 19,45 m2. Izba je dostatočne priestranná: momentálne sú tu 2 skrine, sklenená vitrína, 2 veľké komody, rozťahovací stôl, príručný zásuvkový stolík a 2 rozkladacie kreslá s matracom na pohodlné denné prespávanie. Kuchynská linka, mierne zvýšená je zhotovená na mieru a umiestnená v chodbe, oddelene od izby posuvnými presklenenými dverami. Jej súčasťou je vsadená plynová dvojplatnička, automatická práčka aj chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa s klasickou vaňou a umývadlom so skrinkami je spojená s WC, má však samostatné veľké okno. Od chodby ju oddeľujú tiež posuvné presklenené dvere, nad ktorými sú vsadené sklenené tvárnice. Regulácia kúrenia je možná individuálne na oboch radiátoroch v izbe aj kúpeľni.
K bytu patrí tiež pivnica 3,31 m2 a spoločný podiel z povaly, pozemku, vnútorného nádvora, udržiavanej záhrady aj nebytových priestorov, ktoré sú prenajímané obchodnými prevádzkami.

Špeciálna výhoda: možnosť odkúpenia voľného povalového priestoru (za aj nad garsónkou) a prestavby na viacizbový byt.     

V blízkosti: zástavka električky/autobusov a trolejbusov, OC Centrál, Lidl, Tržnica, Železničná nemocnica s poliklinikou, Istropolis, Poliklinika Vajnorská, detské škôlky a jasle, 2 základné školy vrátane anglického súkromného gymnázia, verejné parky, ihriská.
Vo väčšej vzdialenosti: Poliklinika Tehelná, OD Slimák, Polus, NTC, Zimný štadión, Farmaceutická a Ekonomická fakulta UK, kúpalisko Tehelné pole, jazero Kuchajda.                        
Centrum, autobusová aj železničná stanica sú dostupné do 15 min. MHD, príp. pešo.


Forma vlastníctva: Osobné
Podlahová plocha: 19,45 m2
Pivnica: 3,31 m2
Spolupodielové vlastníctvo: pozemok, povala, dvor, záhrada, obchodné priestory
Poschodie: 5/5
Konštrukcia domu: Tehla
Výťah: Zatiaľ nie, ale už sú zhotovené plány
Zálohový predpis/mesiac EUR: 40 EUR/1 osoba (s energiami do 50 EUR)
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Plynová dvojplatnička, Automatická pračka
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Drevené parkety, Dlažba
Svetové strany: JZ, orientácia do tichého dvora
Kúrenie: ústredné
Merače: Vykurovanie s diaľkovým odpočtom, vodomery na teplú a studenú vodu
Optický internet a káblová televízia: Áno


Cena: dohodou
Kontakt: bytbanm@gmail.com
https://plus.google.com/u/0/115762293593753056274
https://www.facebook.com/Byt-Bratislava-Nové-Mesto-1233667326725070/?fref=ts