Druhá šanca

Fotoaparát: Sony cyber shot DSC-W 830 
 
Ponúkame na predaj digitálny model W830, ktorý sa vďaka kompaktnému dizajnu zmestí do vrecka, je vybavený viacerými funkciami vrátane snímača s rozlíšením 20,1 Mpx, objektívu ZEISS s 8x optickou transfokáciou, rýchleho automatického zaostrenia a stabilizácie Optical SteadyShot.

Obrazový snímač s rozlíšením 20,1 Mpx v kombinácii so zabudovaným automatickým zaostrením vytvára ostrý detailný obraz aj pri rýchlej akcii. Je to niečo, čomu sa smartfón jednoducho nevyrovná. Inteligentný automatický režim nastaví fotoaparát podľa podmienok snímania. Bez ďalších komplikácií s ručným ovládaním rýchle získate pôsobivo exponované snímky. Optická stabilizácia Optical SteadyShot potláča vplyv malých pohybov a otrasov a kompenzuje ich pohybom komponentov v objektíve, vďaka čomu je každý záber ostrý a čistý.

Väčší záber získate pomocou funkcie 360° Sweep Panorama - stlačíte tlačidlo, pohybujete fotoaparátom z jednej strany na druhú alebo zhora nadol. Fotoaparát automaticky spojí rýchlu sériu záberov a vytvorí dokonalú panorámu zachytávajúcu celú scénu. S funkciou Beauty Effect môžete okamžite upravovať alebo retušovať snímky, aby ste zdokonalili ich celkový vzhľad a vytvorili svieže a čisté portréty priateľov – aj pri snímaní v režime Sweep Panorama.
Cena: dohodou
Kontakt: redakciask@gmail.com

Klávesnica a myš: Logitech wireless combo mk 320 
Ponúkame na predaj pohodlnú klávesnicu a prenosnú bezdrôtovú myš, ktorú môžete používať so svojou PC zostavou doma alebo so svojím notebookom na cestách. Stačí pripojiť prijímač k myši. Klávesové skratky pre okamžitý prístup všetko uľahčia: či už sa chystáte sledovať video, počúvať hudbu alebo aktivovať obľúbené aplikácie. Stačí len zasunúť a používať, nie je nutné inštalovať žiadny softvér.
- Batéria s dlhou životnosťou vydrží v klávesnici do 15 mesiacov a v myši do 5 mesiacov podľa podmienok používania.
- Dosah bezdrôtového spojenia na frekvencii 2,4 GHz dosahuje až 10 m (v závislosti na podmienkach prostredia a používanie), k tomu získate 128-bitové kódovanie AES pre klávesnicu.
- Ergonomicky tvarovanú bezdrôtovú myš môžete používať aj so svojou PC zostavou doma alebo so svojim notebookom na cestách.
- Pomocou klávesových skratiek pre okamžitý prístup možno veľmi ľahko a okamžite spustiť video, počúvať hudbu alebo aktivovať príslušné aplikácie vrátane kalkulátora, programu pre maily, multimediálneho prehrávača a ďalších - bez nutnosti inštalovať softvér.
- Klávesnica štandardnej veľkosti s nízkoprofilovými klávesmi a integrovanou numerickou klávesnicou umožňuje pohodlnú prácu a písanie bez pocitu stiesnenosti.
Cena: dohodou, prípadne výmena
Kontakt: redakciask@gmail.com