utorok 12. februára 2019

Upozorňujeme: Vianočný set Axe Dark Temptation

Z dôvodu niekoľkých reklamácií reproduktora a USB kábla v darčekových vianočných setoch Axe vo Veľkej Británii sa spoločnosť Unilever Slovensko rozhodla preventívne stiahnuť z trhu tieto sety aj v Slovenskej republike. 

Výrobok sa sťahuje aj napriek tomu, že na Slovensku  nebola žiadna podobná reklamácia evidovaná. Rovnaký krok bol realizovaný aj v ostatných krajinách Európskej únie. Vo Veľkej Británii bolo zistené, že za určitých podmienok sa USB kábel dodávaný v tejto sade môže pri nabíjaní reproduktora prehrievať. Toto opatrenie sa netýka kozmetických výrobkov, ktoré boli súčasťou balenia. Tie môžu byť zákazníkmi naďalej bez obáv používané. 

Zákazníci, ktorí si kozmetický balíček Axe Dark Temptation zakúpili, môžu kedykoľvek kontaktovať zákaznícku linku spoločnosti na čísle 0850 123 850, alebo využiť emailovú adresu infolinka@unilever.com, kde im budú oznámené podrobné informácie ohľadom následného postupu a kompenzácie. Spoločnosť odporúča obe zariadenia ďalej nepoužívať a reklamovať ich. Spotrebitelia nemusia vracať kozmetické výrobky Axe, ktoré boli súčasťou vianočnej sady.